Aplikacja Diament z Korony


Dobra Nowina dla Ciebie od Maryi z Jasnej Góry. Specjalna aplikacja związana z Jubileuszem 300-lecia koronacji Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej (1717-2017). Dzięki niej każdego dnia tuż przed godz. 21.00 (godziną modlitwy Apelu Jasnogórskiego), otrzymasz na swój telefon maryjną myśl – inspirację do pogłębienia relacji z Twoją Matką z Jasnej Góry.

Aplikacja ma również na celu umożliwić i motywować do składania duchowych darów dla Maryi. Chcemy Ją koronować już nie złotymi diademami, ale naszym staraniem o nawrócenie. Korzystaj z funkcji komentarzy i udostępniania, gdyż Maryja pragnie zamieszkać w sercu każdego człowieka – zdobądź świat dla Maryi!

Aplikacja dostępna jest tylko dla telefonów z systemem Android oraz iOS. Posiadacze telefonów z systemem Windows lub innym, mogą odczytywać aktualne myśli i składać duchowe dary przez stronę internetową: http://diament.koronamaryi.pl


Często zadawane pytania

1. Na jakich telefonach działa aplikacja?

Aplikacja obecnie działa na telefonach z systemem Android lub iOS. Jeśli posiadasz inny system w swoim telefonie, możesz odczytywać codzienne myśli i składać duchowe dary przez stronę: http://diament.koronamaryi.pl . Nowe myśli będą pojawiać się każdego dnia o godz. 20:50.

2. Czy aplikacja i wysyłanie lub odbieranie przez nią wiadomości jest bezpłatne?

Tak. Jej działanie wymaga jednak połączenia z internetem.

3. Zainstalowałem aplikację, co mam dalej robić?

Nie musisz nic robić. Każdego dnia o godzinie 20:50 otrzymasz powiadomienie z aplikacji o nowej myśli. Po jej odczytaniu możesz złożyć Maryi duchowy dar naciskając przycisk z ikonką prezentu i napisać komentarz klikając na znajdujące się obok fioletowe kółeczko z plusikiem.

4. Czy mogę korzystać z aplikacji posiadając numer telefonu zza granicy?

Tak. W polu numeru telefonu w aplikacji podaj pierwsze 9 cyfr swojego numeru bez żadnych prefiksów. Np. jeśli Twój numer to 0049 123456789876, wpisz tylko 123456789.

5. Napisałem do was wiadomość przez aplikację, ale nie otrzymuję odpowiedzi?

Pisanie wiadomości z aplikacji służy komentowaniu otrzymanych myśli. Jeśli masz jakieś pytania dotyczące akcji, skorzystaj z danych kontaktowych znajdujących się na stronie Kontakt.

6. Zainstalowałem aplikację, ale nie otrzymuję codziennych maryjnych inspiracji…

Sprawdź w ustawieniach aplikacji (widocznych pod trzema białymi kropkami w prawym górnym rogu), czy znaczek ✓ widnieje przy grupie tematycznej „Diament z Korony”.

7. Zainstalowałem aplikację, ale nie mam możliwości składania i zobaczenia komentarzy…

Sprawdź pod adresem http://app.koronamaryi.pl, czy aplikacja jest zaktualizowana.

partnerzy

Kontakt

JASNOGÓRSKI INSTYTUT MARYJNY
BIBLIOTEKA MARYJNA


adres: ul. Kordeckiego 2
42-225 Częstochowa
(I piętro)
tel.: 34 377 74 39 (pn.-pt. 8:00-16:00)
e-mail: Instytut Maryjny:
instytut.maryjny@jasnagora.pl
Biblioteka Maryjna:
biblmar@jasnagora.pl
konto: mBank S.A.
Oddział w Częstochowie
ul. Jasnogórska 79
76 1140 1889 0000 4641 0900 1001